Nástěnka

louceni

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE!

Přejeme vám všem krásné prožití letních prázdnin. Kolektiv MŠ :-)

Nabídka výpomoci po dobu uzavření MŠ.

Nabídka - výpomoc   UZAVŘENÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY O LETNÍCH PRÁZDNINÁCH. Mateřská škola Nerudova bude uzavřena od úterý 7.7. 2020 do 14.8.2020. Provoz bude zahájen od 17.8. 2020.

Informace o financování kroužků. Milí rodiče, jelikož jsme nevyčerpaly peníze z kroužků / Covid 19/, rozhodly jsme o financích takto. Školákům budou zbývající peníze vráceny. Ostatním dětem se převedou na školní rok 2020/2021. Bližší informace o peněžní částce se dozvíte na třídní schůzce začátkem září. Financování z fondu rodičů bude též předloženo v září na zahajovací schůzce rodičů.


PŘÍLOHY: ochrana_zdravi_ms příloha_čestné_prohlášení  

DESATERO-PRO-RODICE  – rozklikněte

Sledujte i nadále web. stránky.

PROVOZ MŠ  – 6.30 – 16.00 hod.

VĚCI POTŘEBNÉ PRO POBYT DÍTĚTE V MŠ: bačkory s pevnou podrážkou a plnou patou, do třídy – šortky /legíny, slabé tepláčky/, ponožky, tričko…na pobyt venku -  tepláky, mikina, botasky, v teplém počasí – šortky, tričko s krátkým rukávem, sandály…na odpočinek – pyžamo nebo noční košile. Náhradní oblečení – spodní prádlo, ponožky, trika. Prosíme, dejte dětem takové věci, které zvládnou obléknout samy. Prosíme, vše označte!

MŠ se ráno uzavírá v 8.00 hod. /po dohodě/. Pro děti jdoucí po obědě otevíráme od 11.30, odpoledne ve 14.30. Dodržujte prosím časy, děkujeme.